Nauka gry na pianinie

Lekcje pianina - indywidualne zajęcia w Moblnej Szkole Muzycznej.

Pianino — czyli „pokojowa” wersja fortepianu, to chyba najbardziej popularny instrument na świecie. Kiedyś każda młoda dama, chcąca uchodzić za dobrze wykształconą, podejmowała trud nauki gry na tym instrumencie. Młodzieńcy natomiast prześcigali się w biegłości i słodkości fraz, chcąc zaimponować swoim wybrankom serca.
Nic dziwnego — bez wątpienia jest to jeden z najbardziej przyjaznych instrumentów, na rozpoczęcie swojej przygody z muzyką.

Naukę gry na tym instrumencie można zacząć już wieku 3 lat.

W Mobilnej Szkole Muzycznej z łatwością wypożyczysz instrumenty nawet dla najmłodszych.

Wypożyczanie pianin

W ofercie Mobilnej Szkoły Muzycznej znajdą Państwo  możliwość wypożyczenia na wyłączność instrumentu dla Waszego dziecka. Nasza szkoła dysponuje pianinami cyfrowymi, w większym i mniejszym rozmiarze, przeznaczonymi  na wynajem dla naszych uczniów.

NAUCZYCIELE PROWADZĄCY —  mgr Natalia Kasperczyk, lic. Zofia Bielak, mgr Mateusz Nawrot