ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE!

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY!

O godzinie 10.00 zapraszamy na pokaz zajęć rytmiki, prowadzonych przez założycielkę i dyrektora Mobilnej Szkoły Muzycznej - Natalię Kasperczyk. Docelowa grupa wiekowa tych zajęć to dzieci w wieku 1-3, w zajęciach uczestniczą także rodzice.

O godzinie 11.00 zapraszamy na pokaz JUNIOR PIANO - zajęć przeznaczonych dla dzieci w wieku 4-5 lat, stanowiących kontynuację i rozwinięcie rytmiki. Dodane są elementy gry na keyboardzie i podstawy czytania nut, co bardzo ułatwia i usprawnia późniejsze podjęcie indywidualnej nauki śpiewu lub gry na instrumentach. Na tych zajęciach docelowo grupa dzieci pozostaje w sali wyłącznie pod opieką osoby prowadzącej, którą również będzie pani Natalia Kasperczyk.

Od godziny 12.00 do 14.00 zapraszamy na indywidualne konsultacje z naszymi nauczycielami śpiewu i gry na instrumentach muzycznych - BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH! Można bezpłatnie spróbować swych sił i predyspozycji wybierając najlepszy dla siebie kierunek. Przypominamy, że nasza szkoła prowadzi usługi wypożyczania instrumentów, pomagamy również w ewentualnym zakupie zapewniając naszym klientom wysoką jakość przy wyjątkowo atrakcyjnych cenach.  Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania...

Wstęp na wszystkie zajęcia w ramach Dnia Otwartego jest bezpłatny!