JUNIOR PIANO - PROGRAM MUZYCZNY NA  DLA DZIECI OD 3 DO 5 ROKU ŻYCIA

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym autorskim programem nauki gry na pianinie oraz podstaw muzyki dedykowanemu dzieciom od 3 do 5 roku życia. Dzieci pracują w kameralnych grupach, z radością ucząc się podstaw gry na pianinie i keyboardzie, poznają elementy notacji muzycznej, pracując w oryginalnym systemie "tęczowych nut".

Uczniowie Junior Piano podczas zajęć mają również okazję wspólnie muzykować na różnych innych instrumentach: rurkach, dzwonkach, klawesach i wielu wielu innych, ucząc się na nich melodyki i rytmu.

Program Junior Piano jest świetną bazą do późniejszego profesjonalnego kształcenia muzycznego.

Dzieci pracują na instrumentach CASIO CTK-3200 z wyważoną i dynamiczną klawiaturą.

Zapisy pod nr tel 608 30 51 52

kontakt@mobilnaszkolamuzyczna.gda.pl.