Drodzy Rodzice i Kursanci!

W związku z kwarantanną przypadającą na miesiące marzec i kwiecień 2020, indywidualne zajęcia stacjonarne w naszych placówkach SZTUKARIUM i MOBILNEJ SZKOLE MUZYCZNEJ zostają zawieszone. My jednak nie przestajemy pracować, przenieśliśmy naszą szkołę w tryb zajęć ON-LINE, o czym zapewne informowali Was już nasi nauczyciele. Dodatkowo stworzyliśmy ofetę z PAKIETAMI ONLINE z naszymi zajęciami zbiorowymi - pełną ofertę pakietów odnajdziecie na naszej stronie: http://www.sztukarium.pl/news/pakietyonline natomiast linki do filmów i instrukcję odtworzenia tutaj: http://www.sztukarium.pl/news/sztukariumtv.

Serdecznie zapraszamy do kontynuacji nauki w systemie online oraz do skorzystania z naszej oferty z PAKIETAMI ONLINE.

Akceptacja formy lekcji indywidualnych w systemie online oznacza kontynuację nauki na warunkach wcześniejszej umowy.

Jeżeli z jakichś względów nie są Państwo zainteresowani zajęciami online, lecz chcieliby Państwo wrócić na zajęcia po kwarantanie, prosimy o wpłatę opłaty rezerwacyjnej w wysokości 30 zł/mc, co pomoże nam utrzymać nasze placówki na obecnym poziomie oraz zapewni miejsce w naszej placówce Państwu/Państwa dziecku, gdy zajęcia zostaną odwieszone. Obowiązują również ustalone wsześniej opłaty na wypożyczenie instrumentu (jeśli dziecko z niego nie korzysta obecnie i nie chcą Państwo płacić za jego wynajem, prosimy o informację na ten temat i zwrot do dnia 10.04.2020).

Wpłaty należy dokonać na nasz nr konta:

MANUFAKTURA SZTUKI

W TYTULE PRZELEWU PROSIMY WPISAĆ:

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA / NAZWA ZAJEĆ/ OPŁATA REZERWACYJNA 2020

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE OPŁATA REZERWACYJNA JEST PO TO, ABY NASZA PLACÓWKA MOGŁA UTRZYMAĆ SIĘ W TYM TRUDNYM OKRESIE I NIE BYŁA ZMUSZONA OGŁOSIĆ UPADŁOŚCI  W TRAKCIE WAKACJI,

A PAŃSTWA DZIECIOM MOGŁA W PRZYSZŁYM ROKU ZAPEWNIĆ CIĄGŁOŚĆ NAUKI, LICZYMY NA PAŃSTWA ZROZUMIENIE W TEJ KWESTII.

Opłata rezerwacyjna nie dotyczy osób, które kontynuują lekcje w systemie online lub osób, które zdecydują się wykupić któryś z oferowanych przez nas pakietów.

Jeśli nie są Państwo zainteresowani powrotem na nasze zajęcia i chcą Państwo zrezygnować z zajęć w naszej placówce, prosimy o przesłanie pisemnej rezygnacji do dnia 10.04.2020  na adres kontakt@mobilnaszkolamuzyczna.gda.pl, rezygnacja z zajęć jest równoznaczna ze skreśleniem ucznia z listy uczestników i utratą miejsca. Przypominamy, iż nadal obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, ale w tym wypadku mogą Państwo zdecydować, czy płacić pełną opłatę za zajęcia z możliwością odpracowania ich do września 2020 r, czy chcą zapłacić Państwo tylko opłatę rezerwacyjną bez możliwości odpracowania zajęć.

Rezygnacja wiąże się z utratą miejsca, przy nowym naborze pierwszeństwo będą mieć osoby, które znajdują się obecnie na listach rezerwowych lub które zgłoszą się jako pierwsze.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr:608 305 152 lub na e-mail kontakt@mobilnaszkolamzyczna.gda.pl.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia,

zespół Mobilnej szkoły Muzycznej.