Lekcje gry na flecie prostym

Ucz się muzyki bezproblemowo, lekko i przyjemnie - graj na flecie prostym.

Flet prosty — to prawdopodobnie najstarszy dęty instrument, znany od czasów antycznych, jednak dzisiejsze oblicze tego instrumentu ukształtowało się w Europie czasów renesansu i baroku. Wtedy to był on u szczytu popularności i osiągnął doskonałość swej formy.

Pomimo niezwykle prostej budowy, ma spore możliwości wyrazowe i ogromną łatwość w kształtowaniu dźwięku, a w ręku mistrza nie ustępuje wcale innym instrumentom.
Jest to idealny instrument dla najmłodszych dzieci do rozpoczęcia swojej przygody z instrumentami dętymi.

Naukę gry na tym instrumencie można zacząć już wieku 4 lat.

Flet prosty - świetny sposób na rozpoczęcie przygody z muzyką.

W ofercie Mobilnej Szkoły Muzycznej znajdą Państwo możliwość wypożyczenia na wyłączność instrumentu w rozmiarze odpowiednim do wieku i wzrostu dziecka, a gdy Wasza pociecha wyrośnie z danego rozmiaru, automatycznie otrzymuje od nas większy instrument.

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY — mgr Jarosław Wyrzykowski