Lekcje gry na gitarze

Lekcje gitary dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Gdańsku

Gitara — nie każdy o tym wie, ale jest to jeden z najstarszych instrumentów na świecie. Podobno pierwsze wersje prymitywnych gitar znane były już 5000 lat temu. A jednak daleko jej do muzealnego zabytku, jej popularność nie gaśnie, a dzięki bardzo szerokim zastosowaniom w muzyce — od klasyki po rozrywkę — jest to obecnie jeden z najbardziej popularnych instrumentów.
Naukę gry na tym instrumencie można zacząć już wieku 3 lat, a to dzięki specjalnie zbudowanym mini wersjom „dorosłego instrumentu". Lecz nie oznacza to, że tylko dzieci w naszej szkole mogą sięgnąć po ten instrument, zajecia z gitary przeznaczone są również dla młodzieży i osób dorosłych, na każdym stopniu zaawansowania.

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Anna Krupa

​WYPOŻYCZENIE

W ofercie Mobilnej Szkoły Muzycznej mają Państwo możliwość wypożyczenia na wyłączność instrumentu w rozmiarze odpowiednim do wieku i wzrostu dziecka, a gdy Wasza pociecha wyrośnie z danego rozmiaru, automatycznie otrzymuje od nas większy instrument.