Orkiesta MSM dla dzieci

W grupie siła - orkiestra młodych artystów Mobilnej Szkoły Muzycznej.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z Trójmiasta i okolic, grające na instrumentach do uczestnictwa w naszych wyjątkowych zajęciach z orkiestry dla młodych muzyków.
Mogą na nie uczęszczać dzieci, które dopiero co rozpoczęły swoją przygodę z muzyką równolegle z tymi które, szlifują swoje umiejętności gry na instrumencie już od kilku lat — partie przeznaczone dla poszczególnych członków naszej orkiestry są przydzielane według stopnia zaawansowania. Dzięki temu dzieci uczą się od siebie nawzajem, poznają innych pasjonatów swojego instrumentu, uczą się współpracować ze sobą oraz wspólnie tworzyć piękno muzyki.
​​
Repertuar orkiestry nawiązuje zarówno do repertuaru klasycznego, jak i do muzyki ludowej, której dzieci oprócz grania uczą się także śpiewać.

W każdym semestrze dzieci mają możliwość zaprezentowania osiągniętych umiejętności podczas uroczystego koncertu, który jest każdorazowo wielkim wydarzeniem dla małych i większych artystów.

Zajęcia Orkiestry MSM są dedykowane uczniom grającym na instrumentach uczącym się zarówno w Mobilnej Szkole Muzycznej, jak i w innych placówkach muzyczno-edykacyjnych.